O firmě: 

     Firma Falaris byla založena v roce 1991 na živnostenském úřadu v Trutnově. Sídlo má ve Rtyni v Podkrkonoší č. 5. Od svého vzniku se zabývá poradenstvím, prodejem a servisem. První kontakty byly na prodej vibrační techniky Wacker, postupně se prodej rozšířil na ruční elektrické nářadí AEG a Atlas Copco. Současně byly prodávány přímotopné agregáty Andrews Sykes. Postupem času došlo ke specializaci na přímotopné agregáty od předních evropských firem: Andrews Sykes - Anglie, Heylo - SRN, SIAL - Itálie, Primus AB - Švédsko. Jedná se o agregáty jak mobilní tak stacionální, jak na kapalná tak plynná paliva. Součástí prodejního programu jsou i kondenzační vysoušeče ( odvlhčovače ) firem Heylo a SIAL.

     Dále nabízíme vysoce kvalitní natavovací a pájecí hořáky na PB od švédské firmy Primus AB, známé pod obchodním jménem SIVERT. V poslední době jsme rozšířili nabídku o tlakové mycí soupravy SIAL. Nabídka obsahuje soupravy jak na studenou tak teplou vodu.

     Na všechny námi prodávané výrobky zajišťujeme záruční i pozáruční servis včetně poradenství při nákupu a zaškolení obsluhy u zákazníka. Věříme, že i Vy se stanete naším zákazníkem a budete spokojeni.

Leander Pižl
Majitel firmy FALARIS